Witam serdecznie.

      Jesteśmy firmą produkcyjno – handlowo – usługową. Oferujemy naturalne podłogi drewniane. Naszą myślą przewodnią są „Solidne podłogi z twardego drewna”.
      Zakład jest firmą pokoleniową łączącą wieloletnie doświadczenia z nowoczesnością co pozwoliło na uzyskanie optymalnych wyników w danej dziedzinie.
      Firma specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie podłóg z parkietów klasycznych i ozdobnych z drewna krajowego i egzotycznego.
      Własna wytwórnia parkietów jak i wyspecjalizowane grupy monterskie wyposażone w nowoczesny sprzęt pozwalają zaspokoić wymagania każdego odbiorcy.
      Wydajemy deklarację zgodności z normą PN-EN 13226 potwierdzoną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie niezbędną przy odbiorze technicznym budowli.
       Stały kontakt z przedstawicielami zachodnich firm z tej branży, umożliwia stosowanie najlepszych materiałów z właściwym ich wykorzystaniem.
       Wychodząc na przeciw oczekiwaniom odbiorców, stale poszerzamy naszą ofertę poprzez wprowadzanie nowych, oryginalnych czy indywidualnych projektów, zakładając iż podłoga powinna stanowić integralną część wystroju pomieszczenia.
       Zakład Stolarski PARKIET KOMPLEX jest firmą działającą pod tą nazwą od 1991 roku i nie ma nic wspólnego z firmami o marnej reputacji podszywającymi się pod tą nazwę.
Udzielamy gwarancji na wykonanie podłogi.
Architektom i firmom wykonawczym proponujemy stałą współpracę oraz upusty. Materiały z usługą VAT 7%
Zapraszamy do współpracy.
Z poważaniem

Tadeusz Woźniak